Félsziget Fesztivál   PONT   Autoritatea națională pentru șport și tineret   Hargita Megye Tanácsa   Hargita Megyei Ifjúsági Alapítvány   
 
BEJELENTKEZÉS  
Friss 2011 2010
 1 | 2 | 3  


2012. november 14., 14:49 | PARK HÍR



2012. augusztus 25., 13:03 | Independence Zone



2012. augusztus 21., 21:29 | Europe Direct Tarnave



2012. augusztus 21., 18:11 | Europe Direct Tarnave



2012. augusztus 7., 09:49 | PARK HÍR



2012. augusztus 5., 16:33 | Nagyvaradi Magyar Diakszovetseg Anime/Manga szakosztaly


 1 | 2 | 3  


10-11 - extrém frizbi 11-12 – „3 láb" verseny 12-13 – ugrókötélverseny 13-15 - loving contest 15-17 - "hidratáló olimpia"  >>

12:00 - 16:15 A szervezet bemutatása, beszélgetések stb.  >>

10:00 – 16:30 kreatív újrahasznosítás, olvasó sarok 11:00 – 13:00 Passzív Monopoly – azaz hogyan is épül fel egy passzívház 12:00 – 14:00 Passzív Puzzle kvíz játékkal – 1 forduló 15:00 – 16:00 Előadás: Passzív épületek Európában  >>

A program naponta 12.00-14.00 órától kezdődik, és 18.  >>

A Crash szimulator mukodtetese 12-18 ora kozott.  >>

12,00 – 14,00 - adatfelvétel és fotó készítés Euro < 26 ifjúsági kártya kiállításához   12,00 – 14,00 - Európa felfedezése „méhecskével” és „verdával” - szórakoztató didaktikai játékok minden korosztály számára (a Logo programozási nyelv népszerűsítésénél is hasznát díjnyertes robotocskákkal) 14,00 – 16,00 - kerekasztal beszélgetéssel egybekötött ismertető az Európai polgári kezdeményezésről (magyar nyelven) - naponta 5 trikó kisorsolása a résztvevők között 16,00 – 18,00 - az aznap készített Euro < 26 ifjúsági kártyák osztása  12,00 – 18,00 - kérdőíves közvélemény-kutatás, amelynek eredményei bekerülnek az EU 2013.  >>

12h-14h Rendhagyó Történelemóra 14h-16h Néptáncoktatás 16h-18h Táncház 12h-18h Történelmi játékok (kérdez-felelek játékok, patkóhajítás, ostorcsattogtatás, szabjázás, kérdőívek, beszélgetések - motiváló szóróanyagokkal, nyereményekkel)  >>

10-12   Előkészületek 12-14   Kezdő, összerázó kör – vendégkönyv megnyitása 14-16   Állandó szolgáltatások előkészítése és megbeszélés „Élő köny és böngészde”, „Free Kvíz”, „Kérdezz-felelek”, „Mérdd magad!  >>

11:00-13:00- EU-s játékok 13:00-14:00- Mentális térképezés 14:00 -15:00- Otthon vagyok az EU-ban (Activity) 15:00-16:00- Eu kukta(Párkereső) 16:00-17:00- Memória játék  >>

11:00-12:00 kastélykvíz nyereményekkel 12:00-12:30 Retropolisz (a Bethlen család épített öröksége) filmvetítés 12:30-14:00 Harcolj a 7fejű sárkánnyal és kérd meg a várkisasszony kezét egy csókkártyáért 14:00-15:30 Boszorkánylocsolás 15:30-17:00 Kincskeresés a szalmabálában egy sörért 17:00 Angry Birds élőben  >>

0. nap, Időutazás – BÖSZ időgép 11.  >>

10 - 11 - reggeli kávé 11 - 15 - Twister, vizes lufi bajnokság, vizipisztoly, buborékfújás, arcfestés, hennázás, kvíz, keresztrejtvény, sudoku, rubikkocka 15 - 16 - limonádé (kvízkérdésért) 15 - 15.  >>

12:00-14:00 Megnyitó Beszéd a Közgazdász Klub (KGK) részéről, a szervezet, valamint a program bemutatása.  >>

10.00-12.00 Könyvkölcsönzés a Kalligram, a Libri, a Magvető friss kiadványaiból; Könyvajánlók 12.  >>

10-11 Kerekasztal beszélgetés – Ismerkedj meg a szakkolival 11-12 Merészség Marathon 12-14 Find Your Pair 14-15 FlashMob 15-16 Ember kereskedelem  >>

11:00 – 11:15 Csihi –Puhi reggeli torna 11:15 – 13:00 Arc festés 11:15 – 13:00 Portré rajzolás 11:15 - 17:00 Képregény sarok 13:00 – 14:00 Japán kártya játék oktatás 14:00 – 15:00 Kerekasztal beszélgetés – Kultúrális diszkrimináció 15:00 – 16:00 Activity verseny 16:00 – 17:00 Kalligráfia oktatás 17:00 – 18:00 Képregény készítés oktatása  >>

13:00 Barkácsműhely: kerámia és polófestés, agyagozás 15:00 3D Óriáspuzzle kirakás verseny 16:00 Online bibliai kvíz Non-stop: alkalmat kínálunk beszélgetésekre    >>

11-13 Közgáz Café - Hogy jól induljon a napod!  >>

9-10- Ébresztő játékok-Energizer 10-12- Élőszobor "Álmodjuk meg 2020-at!  >>

14:00 - 16:00 Vizeslufi - Balloon battle 14:00 - 16:00 IQ fighter 12:00 - 16:00 Harapj rá!  >>

11:00 – 19:00 Gyűjts! –  interaktív játék, naponta változó feladatokkal 11:00 – 19:00 Legnagyobb csoport kép 12:00 – 16:00 Óriás társasjáték – Kac, kac- kukac 16:00 – 19:00 Vizes lufi játékok – naponta változó feladatok vizes léggömbbel  >>

11-12 Beszélgetések egy kávé mellett az önkéntességről (meghívott Tulit János, a Máltai Segélyszolgálat projektmenedzsere) 12-13 Máltai tevékenységek interaktív bemutatása 13-14 Tégy jót és bizonyítsd!  >>

11:00-18:00 stand SSE, Main area 1; 14:00-18:00: SSenergy.  >>

13,00-13,30 Figyelemfelkeltő akció 13,30-14,00 Keresd puzzle társad 14,00-14,45 Szorólap osztás 14,45-15,15 Álmodjuk meg 2020-at (Közös festés) 15,15-18,15 Fotókollázs délután (román és magyar nyelven) 18,15-19,00 Szórólap osztás  >>

25.   Tentamen
11:00-17:00 Újságíró-maraton 11:00-17:00 Play for fun 13:00-15:00 Create      >>


szines-ro-álló
logo
Maltai jelveny
A Látó hivatalos logója a Félszigeten
Arta de a Trai Logo
Independence Zone
Mikó Imre Szakkoli
Economia Bazată pe Cunoaştere
MarkeTeam
Rakoczi  Szovetseg Logo
PHAR logo-avatar
Europe Direct Tarnave
Anime/manga szakosztály (Anivár)
KGK logó fekete
Pro Karma
Slackline Evolution Romania
Kastély Erdélyben logo
Szines-hu-álló
Új tentamen-logo
Nagyváradi Magyar Diákszövetség
Tudás Alapú Gazdaság

web2
Facebook Twitter YouTube Flickr Hi5